فروش صابون
خانه / صابون طراوت / اخرین قیمت فروش صابون طراوت ارزان

اخرین قیمت فروش صابون طراوت ارزان

برای اطلاع از آخرین قیمت فروش صابون طراوت ارزان ، بهترین و آسان-ترین روش بدون فوت وقت مراجعه به سایت فروش کارخانه جهت سفارش این کالا با ارائه مشاوره در زمینه انتخاب صابون و ضمانت کیفیت می باشد.

صابون طراوت ارزان

مواد اولیه جهت تولید صابون

مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید صابون، به سه دسته تقسیم بندی می شوند:

 1.  مواد چرب: چربی های مورد استفاده در این محصول، از دسته گلیسیریدها و اسید های چرب می باشند. پر اهمیت ترین آن ها در تهیه صابون، عبارتند از :
  • چربی گاو و گوسفند (حدود نیمی از چربی مصرفی در صابون-سازی شامل این مورد است و صابون بدست آمده از صابون های مرغوب محسوب می شود.)
  • روغن نارگیل (۱۵% چربی مصرفی را تشکیل می دهد. نکته مهم در استفاده از این روغن، حل شدن خوب آن در آب می باشد، به طوریکه در آب دریا نیز کف می کند.)
  • روغن نخل (به منظور تهیه صابون حمام و دستشویی استفاده زیادی دارد.)
  • روغن زیتون (برای تولید صابون های نرم و صابون مایع مصرف می-شود.)
  • روغن پنبه دانه (جهت تولید صابون های با قیمت ارزان از این روغن استفاده می نمایند.)
 2.  مواد قلیایی: این دسته از مواد شامل هیدروکسید سدیم، هیدروکسید پتاسیم یا کربنات سدیم می باشند.
  • هیدروکسید سدیم (پر اهمیت ترین ماده قلیایی که در تهیه صابون-ها کاربرد دارد سدیم هیدروکسید می باشد که در صابون های باکیفیت، از الکترولیز محلول سدیم کلرید به کار برده می شود.)
  • سدیم کربنات (در صنعت تهیه صابون از این ماده بهره گرفته می-شود که در این صورت باید گاز CO2 را با حرارت دادن از آن خارج نمود. کاربرد این ماده قلیایی منجر به تولید صابون جامد می شود.)
  • هیدروکسید پتاسیم (در صورتیکه هدف، تهیه صابون های مایع باشدپتاسیم هیدروکسید جایگزین سدیم هیدروکسید در ترکیب صابون می گردد.)
 3.  مواد افزودنی: سایر مواد افزودنی نیز برای اهداف دیگری، علاوه بر مواد فوق به صابون ها اضافه می شوند. این اهداف عبارتند از:
  • پر کردن و ارزان تر شدن قیمت تمام شده ی صابون (مانند پودر ذرت، مواد سلولزی و خاک های کلوئیدی)
  • به منظور ایجاد کاربردهای ویژه صابون (مثل کربنات سدیم، فسفات سدیم و سیلیکات سدیم که باعث محافظت نسبی صابون در برابر یون های سخت کننده آب شده)

صابون طراوت ارزان

انواع صابون و کاربردهای آن

 1.  صابون های حمام و دستشویی: به علت اهمیت نکات بهداشتی مربوط به پوست بدن و موی سر، مواد قلیایی آن به حداقل ممکن کاهش داده شده و مواد پرکننده طبیعی و خنثی، مواد معطر و نرم کننده های پوست به آن ها اضافه می گردد.
 2.  صابون های رختشویی: از مواد چرب ارزان تولید می شوند. صابون رختشویی ممکن است به صورت براده پودر، جهت استفاده در لباسشویی تولید شود.
 3.  صابون های طبی: این نوع از صابون ها جهت معالجه بیماری های پوستی عفونی و قارچ های پوستی تولید می گردند.
 4.  صابون های ویژه آب های سخت: به علت استفاده از چربی های گیاهی مثل روغن نخل و نارگیل و کاربرد فسفات های فلزات قلیایی، در آب دریا به خوبی کف می کنند؛ که نکته مهم این دسته از صابون-هاست.
 5.  صابون شفاف: دارای گیلیسرین، قند و الکل است و ظاهری شفاف با قدرت پاک کنندگی پایینی دارد.
 6.  صابون های مخصوص ماشین های لباسشویی: این نوع صابون ها ۱۵-۵% مواد آلی به عنوان حلال مثل تتراکلرو اتیلن، سیکلو هگزانول و مقداری مواد امولسیون کننده و مواد افزودنی دارند. (بخار این مواد سمی می باشد)

صابون طراوت ارزان

آخرین قیمت فروش صابون طراوت ارزان

برای اطلاع از آخرین قیمت فروش صابون طراوت ارزان که برندی با کیفیت بالاست، علاوه بر مراجعه ی حضوری به نمایندگی های مجاز کارخانه طراوت می توانید به سایت فروش اینترنتی آن نیز مراجعه نمایید.
از مزایای خرید اینترنتی این محصول، با توجه به نوسانات قیمت ارز و تفاوت در قیمت اطلاع از قیمت ها به صورت روزانه و با مناسب ترین قیمت می باشد.
از مزایای دیگر، دریافت انواع صابون با رایحه ی مورد نظر به تعداد لازم برای انواع کاربردها، در محل مورد نظر شما می باشد که همراه با آن می توانید اشانتیون و گواهی کیفیت محصول را نیز دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کارخانه ای صابون هتلی طراوت

صابون هتلی طراوت یکی از محصولات بسیار پرطرف دار است. این صابون همان طور که از اسمش پیداست مورد استفاده در هتل ها می باشد. این نمونه از محصولات معمولا خوب هستند

دیدگاهتان را بنویسید