فروش صابون
خانه / مایع دستشویی رکنی / بازار خرید مایع دستشویی رکنی

بازار خرید مایع دستشویی رکنی

مایع دستشویی رکنی در نقاط مختلف کشور و مخصوصا در تهران از فروش بالا و بسیار خوبی برخوردار می باشد و بازار خرید آن به شدن پر رونق بوده و از خرید و فروش بالایی برخوردار می باشد.

مایع دستشویی رکنی در بسته ها ئ اندازه های متنوعی تولید شده و به بازار عرضه می شوند. بیشتر این محصولات در اندازه های یک لیتری و چهار لیتری و چندین نمونه و اندازه های دیگر موجود می باشند که خرید آن ها با بطری های بزرگتر به صرفه تر می باشد.
مایع دستشویی از جمله محصولاتی است که برای هر منزلی و هر شخصی بسیار لازم بوده و باید حتما مورد استفاده قرار بگیرد. این محصول از رایحه و قدرت تمیز کنندگی و پاکیزگی بالایی برخوردار است و با پوست افراد سازگار بوده و علاوه بر پاکیزگی بسیار نرم و خوشبو نگه میدارد.

مایع دستشویی رکنی

ویژگی های مایع دستشویی رکنی

مایع دستشویی رکنی و بسیاری از محصولات مشابه آن دارای ویژگی هایی می باشند که خرید و فروش و استفاده از این محصول را بسیار پر رونق نموده است.

به چند مورد از ویژگی های مایع دستشویی رکنی جهت آشنایی بیشتر با این محصول اشاره می نماییم:

  • بسیار رقیق بوده و از مواد خالصی تشکیل شده است
  • پوست دست انسان را بسیار نرم می کند
  • دارای رایحه های متنوع و بسیار دلپذیر می باشند
  • قیمت مناسبی داشته و در اندازه های بزرگتر ۲۰ لیتری نیز موجود می باشند

ویژگی های بارز این برند که دیگر محصولات خود را نیز بسیار محبوب کرده است باعث شده تا سود زیادی از فروش این محصول عاید تولید کنندگان و فروشندگان و حتی خریداران محصول گردد.

مایع دستشویی رکنی

نمایندگی های فروش مایع دستشویی رکنی

نمایندگی های فروش انواع مایع دستشویی در کشور در بسیاری از استان ها موجود می باشد. اما مرکز اصلی نمایندگی و فروش این محصول استان بزرگ تهران می باشد.
این محصول در این مراکز در وزن های مختلف با قیمت های مناسب به فروش می رسند. البته با توجه به افزایش قیمت برخی محصولات در بازار،این نوع محصول نیز از افزایش قیمت کمی برخوردار شده است که این مشکل را نیز می توان با خرید محصولات به صورت فله ای حل نمود.
به عنوان مثال اگر این نوع محصول را در اندازه های ۲۰ لیتری خریداری نماییم علاوه بر صرفه جویی در هزینه باعث صرفه جویی در مصرف نیز می شود و لازم نیست هر چند روز یک بار برای تهیه این محصول هزینه های زیادی را صرف کنیم.
نمایندگی های فروش نیز محصولات خود را به صورت مستقیم و یا با واسطه به دست مشتری می رسانند که این امر بستگی به خرید مشتری دارد. سایت های اینترنتی نیز منبع خوبی برای تهیه محصول با قیمت خوب و بسیار می باشند.

مایع دستشویی رکنی

قیمت مایع دستشویی در بازار کشور

قیمت انواع مایع دستشویی رکنی در کشور توسط تولید کنندگان محصول مشخص می گردد. مایع دستشویی در اندازه های مختلف دارای قیمت های متناسب خود نیز می باشند.
مثلا این مایع در اندازه ۴ لیتری حدود ۱۴ هزار تومان می باشد که البته قیمت تولیدی این محصول ۱۰ هزار تومان می باشد. در واقع قیمت مایع دستشویی رکنی با مایع طرفشویی یکی بوده و تفاوت چندانی ندارند.
تنها تفاوت ویژه آن ها در موارد استفاده آن ها می باشد. در بازار فروشض این محصول به صورت عمده و خرده انجام میگیرد و همان طورکه گفتیم خرید عمده آن از قیمت محصول کاسته و باعث صرفه جویی بسیاری در استفاده از محصولات مورد نظر می گردد.
قیمت اندازه های ۲۰ لیتری این محصول نیز در خرید عمده بسیار کاهش یافته و باعث می شود تا محصول به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد و هزینه های زیادی را صرف خرید محصول نکنیم.
تاریخ انقضای محصولات بهداشتی نیز زیاد بوده و هیچ گونه نگرانی بابت ماندگاری بیشتر محصول وجود نخواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: : aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مایع دستشویی 20 لیتری رکنی

مرکز خرید عمده مایع دستشویی ۲۰ لیتری رکنی در ایران

مایع دستشویی رکنی در اندازه ۲۰ لیتری نیز در ایران تولید می شود و در …

دیدگاهتان را بنویسید

مواد شوینده