فروش صابون
خانه / پودر ماشین نیومکس / خرید بدون واسطه پودر ماشینی نیومکس

خرید بدون واسطه پودر ماشینی نیومکس

خرید بدون واسطه پودر ماشینی نیومکس آلمان با کیفیت فوق العاده و قیمتی مناسب، از طریق شرکت های وارد کننده و سایت های آنلاین این شرکت ها، در کشور امکان پذیر شده است.
در گذشته تمامی پودر هایی که در کشور عرضه می شد، برند های خارجی بودند. اما با آغاز تولید پودر های مختلف دستی و ماشینی در ایران، کم کم از تعداد برند های خارجی شوینده ها در کشور، کاسته شد.
اما با وجود شوینده های بسیار در ایران، باز هم هستند برند های خارجی که در کشور عرضه می شوند. از جمله می توان به پودر ماشینی نیومکس اشاره کرد که محصول کشور آلمان است. برای شناخت بیشتر شوینده پودری نیومکس با ما همراه باشید.

شناخت پودر ماشینی نیومکس

پودر ماشینی نیومکس یکی از انواع برند های خارجی در ایران است. اما تولید آن در ایران و تحت نظارت نیومکس آلمان انجام می گیرد. پودری که با نمونه آلمانی آن دارای کیفیت یکسانی می باشد.
علاوه بر ایران، کشور های اروپایی و همسایه ایران نیز از پودر ماشینی نیومکس بسیار استفاده می کنند. یکی از دلایل اصلی آن، می توان به کیفیت پودر نیومکس اشاره کرد، که با فرمول خاصی تولید آن می شود. یکی از پودر های ماشینی که در ایران رتبه برتر را دارد، برند نیومکس می باشد.

پودر ماشینی نیومکس

بسته بندی پودر ماشینی نیومکس آلمان

پودر ماشینی نیومکس آلمان با توجه به اینکه قدرت پاک کنندگی بسیار قوی دارد، باید در میزان استفاده از زان دقت کافی را داشته باشید، تا به بافت پارچه آسیب نرساند.
یعنی با کمترین میزان پورد نیومکس می توانید البسه را به بهترین نحو ممکن شستشو دهید. اما بسته بندی هایی که تولید کننده پودر ماشینی نیومکس برای عرضه محصول در نظر گرفته است.

 • پودر ماشین نیومکس ۵۰۰ گرمی
 • پودر ماشین نیومکس ۱ کیلویی
 • پودر ماشین نیومکس ۳ کیلویی
 • پودر ماشین نیومکس ۵ کیلویی
 • پودر ماشین نیومکس ۷ کیلویی
 • پودر ماشین نیومکس ۸ کیلویی
 • پودر ماشین نیومکس ۲۰ کیلویی

آنزیم ها در پودر ماشینی چه نقشی دارند؟

همانطور که می دانید هر کدام از پودر های شوینده، دارای ترکیبات متفاوتی هستند، که آنزیم ها عضوی موثر و کاربردی در ترکیب این شوینده ها می باشد. افزودنی هایی که باعث توسعه و پیشرفت شوینده ها شده است. انواع آنزیم هایی که در پودر های ماشینی استفاده می شود، به شرح زیر است.

 • آنزیم پروتئاز
 • انزیم لیپاز
 • آنزیم آمیلاز
 • آنزیم سلولاز

موارد فوق از مهمترین آنزیم های استفاده شده در پودر های ماشینی می باشد، که قدرت آن ها را چندین برابر می کند. پودر ماشینی نیومکس با دارا بودن ۱۰ آنزیم فعال، دارای قدرت بالا بوده و در حال رقابت با پودر های ایرانی می باشد.

پودر ماشینی نیومکس

خرید پودر ماشینی نیومکس به صورت مستقیم

خریدارانی که خواهان خرید عمده و تناژ بالا پودر ماشینی نیومکس با فرمول خاص و کیفیت های بالا، برای تامین نیاز بازار های داخلی و حتی خارجی هستند، با کارشناسان این سایت ارتباط گرفته و محصول خود را سفارش دهند.
این مجموعه سفارشات پودر ماشینی نیومکس را، به صورت مستقیم از کارخانه به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می کند. البته یکی دیگر از روش های فروش ایران در این زمینه، سفارش تولید پودر ماشینی نیومکس به کشور آلمان و ارسال مستقیم به کشور خریدار این پودر از ایران. خرید به صورت عمده و با قیمت ارزان را با ما تجربه کنید.

پودر ماشینی نیومکس

آخرین قیمت پودر ماشینی نیومکس

نیومکس پودری است که با بالاترین کیفیت ها تولید می شود. شاید برخی ها فکر کنند که این نوع پودر ماشینی، از آلمان وارد ایران می شود. اما اینگونه نیست. تولید پودر ماشینی نیومکس در ایران تحت لیسانس آلمان انجام گرفته و در بازار عرضه می شود.
اما قیمتی که برای این پودر ماشینی تعیین شده است، حدود ۳۰ درصد کمتر از پودر های ماشینی ایرانی با کیفیت های برتر می باشد. این یکی از دلایل اصلی خرید توسط مشتری ها و رضایت مندی آن هاست. استعلام آخرین قیمت پودر ماشینی نیومکس در بسته بندی های مختلف را، از این سایت دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: : aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

مواد شوینده