فروش صابون
خانه / پودر دستی / پودر دستی قصر / شرکت پخش پودر دستی قصر مرغوب

شرکت پخش پودر دستی قصر مرغوب

آیا از خرید محصولات بی کیفیت خسته شده اید؟ آیا از اینکه بخاطر پودر دستی نامرغوب لباس هایتان خراب شده به تنگ آمده اید؟ نگران نباشید. پودر دستی قصر اینجاست.
زمانی بود که تایید به تازگی در خانه ها دیده می شد. بسته بندی شده در کیسه هایی شبیه کیسه نمک بودند. برخی راضی و برخی ناراضی بودند. آنها که ناراضی بودند از خاکستر و شن برای شستن ظروف استفاده می کرند. و آنهایی که راضی بودند موجب رونق این محصول شگف انگیز شدند.
امروزه پودر های رختشویی جای خود را به تاید های قدیم داده اند. تعجبی ندارد که پس از گذشت این همه سال بسته بندی های آن تغییر کرده و دارای آنزیم های متفاوتی اند.
انتظارات از پودر های رختشویی چند سالی می شود که بالا رفته است. دیگر یک مدل از آن وجود ندارد.

پودر دستی قصر

انواع مواد رختشویی

  • پودر لباسشویی نیمه اتوماتیک
  • پودر دستی
  • پودر لباسشویی اتوماتیک

حتما از اینکه لباس هایتان رنگ و رو رفته و یا تنگ می شوند به ستوه آمدید. در اینجا به شما خواهیم گفت راه حل چیست. بهترین راه استفاده از پودر دستی و شستشو با دست است. این نکته خیلی مهم است ولی افراد به آن توجه نمی کنند. معمولا در آرم ها و توضیحات هر لباسی نحوه شستشو و درجه آب مورد نیاز را نوشته اند. گاهی می شود که افراد از دستورات نیز پیروی می کنند اما باز لباس خراب می شود. این بخاطر پودر دستی است که استفاده  می کنید.

پودر دستی قصر

وظایف پودر دستی

  • محافظت از انواع جنس لباس
  • ثابت نگه داشتن رنگ
  • عدم صدمه به پوست
  • خوش رایحه بودن

بهترین محصولی که می تواند تمام این وظایف را انجام دهد پودر دستی قصر است. پودر دستی قصر با فرمولاسیون عالی و غنی بودن از انواع آنزیم ها و ضد چربی های ضروری نیاز شما از خرید پودر دستی جدید برطرف می کند.

شرکت پخش پودر دستی قصر مرغوب

این برند خوش نام عضو مجموعه شرکت مه شویان یزد است که در این کار برای خود اعتباری ۴۰ ساله دارد. محصولات این شرکت همگی دارای کیفیت های بالایی هستند و نیاز های هر ایرانی را جوابگو می باشند.

پودر دستی قصر

صادرات پودر دستی

از آنجا که این محصولات همگی دارای استاندارد های قابل قبولی هستند صادرات آن ها نیز رواج دارد. شرکت مه شویان یزد سالانه مقدار زیادی از محصولات خود از جمله پودر دستی قصر را به خاورمیانه صادر می کند. با خرید این محصول می توانید هم در حمایت کالای ایرانی سهیم باشید و هم از خرید خود رضایت داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: : aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پودر دستی قصر

آخرین قیمت خرید عمده پودر دستی قصر

اخرین قیمت خرید عمده پودر دستی قصر در سراسر کشور چقدر است؟ آیا می دانید …

دیدگاهتان را بنویسید

مواد شوینده