فروش صابون
خانه / مایع ظرفشویی رکنی / فروش فوق العاده مایع ظرفشویی رکنی در تهران

فروش فوق العاده مایع ظرفشویی رکنی در تهران

یکی از شوینده های رایج در هر آشپزخانه، مایع ظرفشویی است. قصد معرفی برندی محبوب و قدیمی را داریم. در اینجا مایع ظرفشویی رکنی را به شما معرفی خواهیم کرد.
چندین سال پیش بشر دریافت که از خاکستر می توان برای پاک کردن کثیفی ها بهره ببرد. با پیشرفت علم و تمدن انسان ها به سود سوز آور دست پیدا کردند و صابون را برای پاک کردن استفاده کردند. بعدها دریافتند که صابون برای ظروف کافی نیست.
مایع ظرفشویی در اینجا اختراع شد. مایعی که قدرت پاک کنندگی بالایی در ظروف داشت و بنام ریکا شناخته شد. ریکا بعدها به کالایی تجاری تبدیل شد. بسیاری از شرکت ها تصمیم گرفتند سطح بیشتری از مشتریان را پوشش دهند و محصولاتی بسازند که مناسب هر نوع چسبندگی و چربی باشد.
با گذر زمان فرمولاسیون مایع ظرفشویی تغییر کرد، اسانس های متعددی به آن اضافه شد و غلظت های مناسب تری از آن تولید کرند تا اینکه به شکل امروزی آن را در دسترس داریم.
مایع ظرفشویی در بسیاری از اماکن استفاده می شود. به عبارتی هر کجا کثیفی باشد، حتما مایع دستشویی در آنجا خواهد بود.

مایع ظرفشویی رکنی

خرید مایع ظرفشویی

از آنجا که همه انسان ها باید به بهداشت اهمیت بدهند، محصولات متفاوتی در دسترس است. متاسفانه قیمت این قبیل محصولات هم از گرانی و بی کیفیتی بعضا در امان نمانده اند. از این رو خرید مایع ظرفشویی خود نیاز به تامل و تحقیق دارد. یکی از با سابقه ترین نوع شوینده، مایع ظرفشویی رکنی است.
شرکت رکنی مجموعه ای بزرگ و با سابقه در امر تولید مواد بهداشتی است. مایع ظرفشویی رکنی یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت می باشد که با قیمتی مناسب و کیفیتی قابل قبول در  اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

مایع ظرفشویی رکنی

ویژگی های مایع ظرفشویی رکنی

  • پوست دست را نمی سوزاند
  • خوش رایحه
  • غلظت مناسبی دارد

 مایع ظرفشویی رکنی

فروش فوق العاده مایع ظرفشویی رکنی در تهران

با افزایش قیمت ها در سطح کشور، مواد آرایشی و بهداشتی افزایش چند درصدی داشته اند. از این رو دو راهکار به نظر معقول می رسد.

  1. خرید از عمده فروش
  2. خرید تعداد بالا

خوشبختانه مایع ظرفشویی رکنی در بسته های ۴ تا ۲۰ لیتر در دسترس می باشد. اگر در تهران زندگی می کنید یا مصرف بالایی در این کالای ارزشمند دارید فرصت بزرگی پیش روی شماست.
فروش فوق العاده مایع ظرفشویی رکنی در تهران باعث شده تا تمام نیاز شما برطرف شود. از آنجا که قیمت ها رقابتی و عالی است پیشنهاد می کنیم هرگز از خرید مایع ظرفشویی رکنی جا نمانید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: : aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مایع ظرفشویی 4 لیتری رکنی

قیمت عمده مایع ظرفشویی ۴ لیتری رکنی

مایع ظرفشویی ۴ لیتری رکنی دارای رایحه خوب و مناسبی می باشد و از فروش …

پاسخی بگذارید

مواد شوینده