فروش صابون
خانه / مایع ظرفشویی رکنی / قیمت عمده مایع ظرفشویی ۴ لیتری رکنی

قیمت عمده مایع ظرفشویی ۴ لیتری رکنی

مایع ظرفشویی ۴ لیتری رکنی دارای رایحه خوب و مناسبی می باشد و از فروش خوبی برخوردار است که قیمت آن به صورت عمده و خرده در بازار فروش متنوع است.

انواع مایع ظرفویی با کیفیت بالا در کشور تولید شده و به فروش می رسند که مایع ظرفشویی رکنی نیز یکی از آن ها می باشد. این مایع ظرفشویی دارای رایحه بسیار خوب و بالا و مناسبی بوده و از قدرت پاک کنندگی و در خشندگی بسیار بالایی در شست و شوی ظروف برخوردار است.
در تولید این محصول از مواد بسیار طبیعی و خالصی استفاده شده کیفیت محصول را به شدت بالا برده و کارکرد های آن را افزایش می دهد. در شهر های متنوع در کشور فروش این محصول بسیار پر رونق بوده و با قیمت بسیار مناسبی در کشور به فروش رسیده و به دست خریدار و مصرف کننده محصول می رسند.

مایع ظرفشویی 4 لیتری رکنی

انواع محصولات دیگر برند رکنی

رکنی علاوه بر تولید مایع طرفشویی با انواع و اندازه های مختلف،بسیاری دیگر از محصولات بهداشتی و تمیز کننده را تولید و به بازار عرضه می نماید. مایع ظرفشویی رکنی در اندازه های یک لیتری،دو لیتری،چهر لیتری و بسیاری از وزن ها و اندازه های دیگر تولید شده و به فروش می رسند.
دیگر انواع محصولات رکنی که در کشور تولید شده و از فروش بسیار خوبی برخوردارند عبارتند از:

و نمونه ای از محصولات دیگر که هر کدام به دلیل کیفیت مناسب خود دارای فروش بالایی در نوع خود هستند.

مایع ظرفشویی 4 لیتری رکنی

قیمت فروش مایع ظرفشویی رکنی

مایع ظرفشویی رکنی از بهترین و با کیفیت ترین انواع محصولات می باشند که دارای قیمت متناسب و خوبی هستند.
قیمت این محصول به صورت بطری های بسته بندی ۴ لیتری در تولید حدود ۱۰ هزار تومان می باشد که پس از روانه شدن به بازار فروش به قیمت آن کمی افزوده می شود و این امر نیز جهت به وجود آمدن سودی برای فروشنده محصول می شود.
در بازار نیز قیمت آن در مراکز فروش مختلف حدود ۱۴ الی ۱۵ هزار تومان می باشد و به صورت تکی یا بطری های بزرگ فله ای به فروش می رسند. در صورت خرید و فروش محصول به صورت فله ای در اکثر موارد قیمت آن در حدود قیمت تایین شده در تولید و یا کمی بیشتر از آن در می آید. اما در کل قیمت آن از فروش با انواع کوچک و به صورت تکی کمتر می شود و این روش بسیار سود آور و به صرفه می باشد.

مایع ظرفشویی 4 لیتری رکنی

خرید و فروش اینترنتی مایع ظرفشویی رکنی

علاوه بر موجود بودن محصول در بسیاری از بازار های کشور،این محصول به صورت اینترنتی وآنلاین نیز به فروش می رسد. در خرید اینترنتی کار خرید و فروش بسیار راحت و آسان شده و هرنوع محصولی را چه به صورت خرده و چه به صورت عمده و فله ای می توان به راحتی تهیه کرد.
این محصولات پس از خرید در سریعترین زمان ممکن توسط پیک های مخصوص خود محصول را به دست مشتری می رسانند باعث می شود تا در هزینه خریدار نیز صرفه جویی شود.
در هر کجای کشور و نقاط مختلف و شهر ها به راحتی می توان از تمامی سایت های معتبر خرید و فروش محصول مورد نظر،به راحتی خرید خود را انجام داده مظابق با نیاز خود آن را مورد استفاده قرار داد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: : aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

مواد شوینده