فروش صابون
خانه / صابون 75 گرمی / مرکز خرید عمده صابون ۷۵گرمی

مرکز خرید عمده صابون ۷۵گرمی

خرید صابون ۷۵ گرمی به صورت عمده از طریق این مرکز فروش اینترنتی برای تمامی مشتریان این محصول در سراسر ایران آغاز شده است.

خرید صابون 75 گرمی

تولید صابون به روش صنعتی

از نظر شیمیایی، صابون مخلوطی از نمک های سدیم یا پتاسیم اسید های کربوکسیلیک بلند زنجیر است که بر اثر صابونی کردن یا آبکافت، چربی های حیوانی با قلیا تولید می گردد.
این محصول به صورت صنعتی برای مصارف مختلف با دیگر ترکیبات مخلوط شده و مورد استفاده قرار می گیرد. جالب است بدانید صابون از گذشته های دور مورد توجه بوده است و در مقیاس های تجارتی از خاکستر چوب به عنوان منبع قلیا در تولید آن استفاده می شده است.
مکانسیم پاک کنندگی صابون ها ناشی از این خاصیت است که دو انتهای مولکول صابون از نظر شیمیایی متفاوت می باشد و از این رو با نام های مختلف وارد تجارت می شود.

خرید صابون 75 گرمی

انواع مختلف صابون در بازار

همانطور که می دانید امروز ه یکی از بهترین پاک کننده های صورت و بدن، به عنوان صابون شناخته شده می باشد. صابون ها سازگاری مناسبی با پوست های مختلف بدن انسان دارد، از این رو انواع مختلفی از این محصولات تولید و روانه بازار می‌شود.
در ادامه به معرفی انواع صابون ها می پردازیم:

  • صابون های چرب
  • صابون های بهداشتی معمولی
  • صابون های خنثی
  • صابون های آنتی باکتریال
  • صابون های ضد ریزش مو
  • صابون‌های پلینگ
  • صابون های میوه‌ای و تقویتی
  • صابون های خشک و حساس

موارد ذکر شده در متن فوق انواع صابون های مورد استفاده برای صورت و بدن ، در فروشگاه ها و داروخانه های سراسر کشور به فروش می رسد.  از آن جایی که پوست بدن برخی از آدم ها بسیار حساس است توجه به انتخاب بهترین نوع پاک کننده صابونی می تواند به داشتن یک پوست شفاف و زیبا کمک کند.

خرید صابون 75 گرمی

خرید صابون ۷۵ گرمی

تولید و بسته بندی صابون های بهداشتی و آرایشی معمولا در وزن هایی همچون ۷۵ گرمی، ۹۰ گرمی و … انجام می گیرد. عرضه عمده انواع صابون های بهداشتی ۷۵ گرمی از طریق همین سایت فروش اینترنتی امکان پذیر می باشد.
متقاضیان و مشتریان گرامی می توانند در زمینه خرید، فروش انواع صابون های بهداشتی و آرایشی با مشاورین مجموعه ما در این مرکز ارتباط گرفته و مشاوره دریافت کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: : aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صابون 75 گرمی

فروشنده عمده صابون ۷۵ گرمی

صابون ۷۵ گرمی با کاربرد آرایشی و بهداشتی در بازار عرضه می شوند،برای خرید عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

مواد شوینده