فروش صابون
خانه / پودر رختشویی فله / مرکز خرید و فروش پودر فله تندیس

مرکز خرید و فروش پودر فله تندیس

مرکز خرید و فروش پودر فله تندیس بهترین محصول شوینده پودری خود را با بسته بندی های فله ای ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی به خریداران عمده آن عرضه می کند. خرید با قیمت پایین را با ما تجربه کنید.
اغلب پودر های شوینده که درصد بیشتری از بازار را به خود اختصاص می دهند، پودر هایی با بسته بندی ۵۰۰ گرمی هستند. اما اگر به فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ مراجعه کنید، حتما بسته بندی های بزرگ تری را مشاهده خواهید کرد.
بسته بندی های بزرگ اغلب باصرفه تر از بسته بندی های گرمی هستند، اما خریداران پودر های فله ای و بسته بندی های گرمی، کاملا با هم متفاوت هستند. تندیس یکی از تولید کننده های پودر فله ای در  کشور است، که در کنار تولیدات گرمی خود، بسته بندی های ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی را نیز تولید می کند.

پودر فله تندیس

پودر دستی و ماشینی تندیس

پودر های دستی و ماشینی تندیس توسط کارخانه تولید کننده آن در شهر صنعتی قزوین تولید می گردد. این شهر نسبت به شهر های دیگر، دسترسی راحت تری را برای خریداران فراهم کرده است، هم از لحاظ مسافت و هم از لحاظ مسیر های فروش.
برند تندیس علاوه بر اینکه محصولات خود را از طریق کارخانه و شرکت های نمایندگی عرضه می کند، سایت های آنلاین نیز یکی دیگر از مسیر های پرفروش آن است. این سایت بهترین پودر های دستی و ماشینی تندیس را به صورت فله ای عرضه می کند.

پودر فله تندیس ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی

وقتی از فروش و عرضه فله ای سخن به میان می آید، در تمامی محصولات به این شکل نیست که محصول بدون هیچ بسته بندی عرضه شود. در مورد پودر های شستشو نیز اینگونه است.
پودر های فله ای تندیس، با بسته بندی های ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی تولید شده و به خریداران آن به صورت عمده عرضه می شود. اما شما برای خرید با قیمت مناسب، باید ابتدا کارخانه تولید کننده و یا عاملان فروش آن را بیابید. یکی از مسیر های اصلی سایت های اینترنتی می باشد. با مراجعه به سایت ها، خرید خود را با قیمت مناسب انجام دهید.

پودر فله تندیس

پودر فله تندیس را از کجا می توان خریداری کرد؟

امروزه دیگر نیاز نیست که برای خرید عمده و یا جزئی یک محصول، مراجعه حضوری داشته باشید. امروزه مسیر های نوین فروش، خرید و فروش و معامله کردن را بسیار آسان کرده اند.
شما برای خرید پودر فله تندیس، می توانید به اینترنت مراجعه کرده و کارخانه تولید کننده تندیس را پیدا کنید و سفارشات خود را به ثبت برسانید. از مزایای خرید آنلاین از کارخانه، می توان به خرید محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب اشاره کرد. البته در کنار پودر دستی نیز، می توانید شوینده های مختلف را خریداری کنید.

مرکز خرید و فروش بهترین پودر فله تندیس

بسته بندی که شرکت های تولید کننده مختلف از جمله تندیس با آن محصولات خود را عرضه می کنند، اغلب به صورت گرمی و فله می باشد. اما پودر های دستی که به صورت فله ای توسط برند تندیس وارد بازار می شود، به دو صورت بسته بندی ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی است.
اما ویژگی های بهترین پودر دستی تندیس، که باعث فروش بیشتر آن در بین بی شمار برند شده است.

  • دارای کربنات و نمک کم
  • عدم ایجاد حساسیت در برخورد با دست
  • بهترین تمیز کننده چربی ها و لکه ها
  • به راحتی در آب قابل حل است.
  • و…

پودر فله تندیس

قیمت لحظه ای پودر فله تندیس

در ماه های اخیر در ایران نوسانات ارزی، باعث افزایش قیمت محصولات مختلف، از جمله شوینده ها شده است. پودر های دستی که یکی از پرمصرف ترین پودر های شوینده به شمار می رود، با افزایش قیمتی که برای آن ایجاد شده، بسیاری از مردم را نگران کرده است.
اما برای اینکه بتوانید در بهترین موقع خرید خود را انجام دهید، قیمت لحظه ای پودر فله تندیس را می توانید از این سایت دریافت کنید. البته علاوه بر پودر های دستی و ماشینی فله ای، می توانید انواع شوینده ها را از طریق این مجموعه سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید