تامین کننده پودر ماشینی ساگیس مرغوب در کشور

پودر ماشینی ساگیس، یک شوینده با کیفیت است که با تکیه بر فناوری روز دنیا، با استفاده از مواد اولیه مرغوب  تولید شده است.

بررسی ویژگی پودر ماشینی ساگیس

پودر لباسشویی، یک محصول اساسی در هر خانه به شمار می آید و انتخاب یک پودر مناسب و با کیفیت می تواند تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی شستشوی لباس ها داشته باشد.

یکی از بهترین نوع این محصولات، پودر ماشینی ساگیس بوده که در ادامه به بررسی ویژگی های آن می پردازیم:

 1. عملکرد تمیز کننده: یک پودر لباسشویی خوب باید دارای قدرت تمیز کنندگی بالا باشد، که این محصول نسبت به نمونه های مشابه از قدرت پاک کنندگی بالایی برخوردار است؛ بهتر است پودر لباسشویی را انتخاب کنید که قادر به از بین بردن لکه های مختلف مانند: لکه های روغن، خون، قهوه و غیره باشد.
 2. اثربخشی در حذف بو: یکی از ویژگی های مهم یک شوینده خوب، قدرت حذف بوی ناخوشایند است؛ از این رو این محصول قادر به حذف بوی بد لباس بوده و دارای خواص ضد باکتریال و ضد عفونی کننده می باشد.
 3. محافظت و نرم کنندگی برای بافت لباس ها: این محصول باید دارای ویژگی های محافظتی و نرم کنندگی برای بافت لباس ها باشد، که این ویژگی پودر ها باعث جلوگیری از ساییدگی، پرز دادن و سفید شدن زودرس لباس ها می شوند.
 4. قابلیت حل شدن در آب: یکی از ویژگی های مهم دیگر محصول، دارا بودن قابلیت حل شدن در آب است، این ویژگی باعث می شود که پودر به خوبی در آب حل شود و تمامی لباس ها را به طور یکنواخت شستشو دهد، باید بدانید پودر هایی که قابلیت حل شدگی در آب ندارند، ممکن است باعث ایجاد لکه های سفید روی لباس ها شوند.
 5. عدم ایجاد حساسیت: این شوینده باید برای پوست های حساس و مستعد حساسیت، مطمئن و آزمایش شده باشد؛ زیرا پودر های دارای مواد شیمیایی تند می تواند باعث تحریک و التهاب پوست شود، بنابراین بهتر است پودر لباسشویی حاوی ماده ملایم و آرامش بخش باشد.
 6. حجم قابل تنظیم: برخی از پودر های لباسشویی قابلیت تنظیم حجم را دارند، یعنی شما می توانید میزان پودر مورد نیاز برای شستشوی لباس های خود را تنظیم کنید، این ویژگی به شما این امکان را می دهد که در خرید این مواد شوینده صرفه جویی کنید.
 7. اثربخشی در شستشوی لباس های پرکاربرد: برخی از پودر های لباسشویی برای شستشوی لباس های خاصی مانند: لباس های ورزشی، لباس های کودکان، لباس های تیره و لباس های رنگی اختصاص داده می شوند یا به ززان ساده مناسب تر است، با انتخاب پودری مناسب که دارای قدرت تمیزکنندگی و محافظت از لباس ها باشد، پس از شستشوی لباس ها نتیجه قابل قبولی کسب می کنید.

در نهایت، هر کسی باید پودر لباسشویی را بر اساس نیاز ها و شرایط خانه خود انتخاب کند؛ اما با توجه به ویژگی های بالا، می توانید یک پودر لباسشویی خوب و کارآمد را انتخاب کنید که بهترین نتیجه را در شستشوی لباس هایتان کسب کنید.

فرمولاسیون پودر ماشینی ساگیس

پودر لباسشویی ترکیبی از مواد شیمیایی است که برای تمیز کردن و نرم کردن لباس ها استفاده می شود.

فرمولاسیون و ترکیبات پودر لباسشویی ساگیس توسط شرکت تولید کننده براساس تحقیقات و آزمایشات صورت گرفته و به منظور بهبود عملکرد و رفع نیاز های مشتریان تعیین می شود.

در ادامه به توضیح فرمولاسیون و ترکیبات معمول پودر لباسشویی می پردازیم:

 1. مواد شیمیایی شستشوئی: این مواد شامل ترکیبات پاک کننده مانند: سورفکتانت ها، انزیم ها و آنزیم های لبزی هستند.

سورفکتانت ها ماده ای هستند که قدرت شستشویی و محلول شدن در آب را در پودر ایجاد می کنند، وهم چنین آنزیم ها به عنوان کاتالیزور ها عمل می کنند و باعث شکستن لکه ها و کاهش ساییدگی لباس ها می شوند.

 1. مواد نرم کننده: مواد نرم کننده نقشی مهم در پودر لباسشویی دارند، زیرا مواد لایه های نرم کننده روی بافت لباس ها را تشکیل می دهد و از ساییدگی و پرز دادن زودرس جلوگیری می کند، که برخی از مواد نرم کننده در این پودر ها، شامل کاتیون ها، سیلیکون ها و مواد آنتی استاتیک هستند.
 2. مواد افزودنی: این مواد شامل موادی مانند: آنتی اکسیدان ها، ضد بو، ضد باکتری و مواد رنگزایی هستند.

آنتی اکسیدان ها باعث جلوگیری از پیری و زنگ زدگی لباس ها می شوند و مواد ضد بو و ضد باکتری بوی ناخوشایند را از بین می برند و رشد باکتری ها جلوگیری می کنند، از طرفی مواد رنگزایی از رنگ لباس ها محافظت کرده و از رنگ رفتگی جلوگیری می کند.

 1. مواد پرکننده: برخی از پودر های لباسشویی شامل مواد پرکننده هستند که حجم و وزن پودر را افزایش می دهند، که این مواد ممکن است شامل سیلیکا، کربنات سدیم و زئولیت باشند.
 2. مواد پایداری: بعضی از پودر های لباسشویی شامل مواد پایداری هستند که قدرت نگهداری و عمر طولانی را به لباس ها می بخشند، که این مواد ممکن است شامل آنتی کریستال ها و نگهدارنده ها باشد.
 3. مواد کمکی: مواد کمکی مشتمل بر موادی همچون: مواد pH تنظیم کننده، جذب کننده های رطوبت و مواد ضد انکسار هستند، که مواد pH تنظیم کننده قدرت کنترل pH را در پودر برعهده دارند و جذب کننده های رطوبت باعث جلوگیری از خشک شدن ناکافی پودر می شوند.

در نهایت، فرمولاسیون و ترکیبات پودر لباسشویی به منظور تامین عملکرد بهینه و ارائه لباس های تمیز و نرم تحت تأثیر تحقیقات و نیاز های مشتریان قرار می گیرد، که مواد شیمیایی و ترکیبات مورد استفاده در پودر لباسشویی باید مطابق با استاندارد های بهداشتی و محیط زیستی و با رعایت اصول ایمنی و سلامتی مصرف شوند.

پودر دستی

خرید مستقیم پودر ماشینی ساگیس

یکی از بهترین روش‌ های خرید که به همه خریداران پودر ماشینی ساگیس توصیه می‌ شود، خرید مستقیم این کالا است که در واقع در این روش هیچ واسطه‌ گری وجود ندارد؛ بنابراین محصول به نرخ واقعی به فروش می رسد.

اگر بخواهیم واقع بینانه به این روش نگاه کنیم باید بگوییم که جز بهترین فرایند خرید محسوب شده است، که مشتری می‌ تواند محصول را با قیمتی بسیار عالی تهیه نماید.

چنانچه شما عزیزان هم جز خریداران پودر ماشینی ساگیس هستید می‌ توانید همین حالا خریدتان را از طریق مجموعه پیش رو به صورت مستقیم و بی‌ واسطه انجام دهید؛ لازم است ذکر کنیم که قیمت این محصول در هر بسته بندی متفاوت است.

و حدوداً این محصول در یک بسته‌ بندی ۱۰۰۰ گرمی با قیمت ۲۰ هزار تومان الی ۲۶ هزار تومان به فروش می ‌رسد.

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول می‌ توانید با شماره‌ هایی که در پایین صفحه مشاهده می‌ کنید تماس بگیرید و از خرید خود تجربه خوبی داشته باشید.

تماس بگیرید