توزیع دانه رنگی پودر لباسشویی فله

شرکت ما جزو یکی از مراکز توزیع دانه رنگی پودر لباسشویی فله می باشد و از دیرباز در این حوزه مشغول فعالیت است بنابراین شما مشتریان محترم جهت خریداری و دسترسی به فروش مستقیم انواع و اقسام پودر لباسشویی با دانه های رنگی می توانید سفارشات خود را در سایت شرکت ما ثبت کنید و آن را در اسرع وقت و با قیمتی مناسب خریداری کنید و از ویژگی های آن استفاده نمایید.

توزیع دانه رنگی پودر لباسشویی فله

چرا در پودر لباسشویی دانه رنگی وجود دارد؟

چرا در پودر لباسشویی دانه رنگی وجود دارد؟

دانه های رنگی پودر لباسشویی در واقع جزو یکی از افزودنی های قابل استفاده در صنایع تولید پودر لباس شویی می باشد که به جهت ارائه قیمت مناسب تر و کیفیت قابل قبول تر می تواند با فرمول نمک و همچنین پوششی از مواد معدنی با قابلیت جذب بالا ترکیب شود.

آشنایی با برخی از ویژگی های دانه های رنگی پودر لباسشویی:

 • داشتن تنوع رنگ
 • عدم ایجاد لکه بر روی پارچه
 • داشتن درصد نامحلول بسیار پایین
 • استفاده از رنگ هایی با کیفیتی بسیار بالا
 • داشتن اندازه مناسب دانه ها
 • عدم ایجاد کلوخه در پودر به سبب داشتن روکش مواد معدنی

دانه های رنگی موجود در پودر لباسشویی باید به محض برخورد و تماس با آب بتواند به خوبی در آب حل شود و این قضیه باید مورد تایید بهداشت باشد و ایجاد لکه بر روی پارچه نکند.

در بین انواع پودرهای رنگی، پودر لباسشویی با دانه هایی به صورت سفید رنگ از پر طرفدارترین و پر استفاده ترین نوع دانه رنگی می باشد زیرا دارای قیمتی مناسب و همچنین به سبب داشتن رنگ سفید کاملاً مطابق با رنگ پودر شوینده می باشد.

همیشه سعی کنید پودر لباسشویی که استاندارد بوده و دارای آنزیم بسیار پایین باشد برای شستشوی لباس هایتان استفاده کنید زیرا در غیر این صورت می تواند به بافت و تار و پود پارچه آسیب برساند و پارچه را پس از مدتی بی کیفیت و بی رنگ کند.

در هنگام خرید پودر لباسشویی حتما به تاریخ تولید و انقضا و همچنین ترکیبات موجود در پودر لباسشویی و نام و نشان شرکت تولید کننده توجه کنید و این محصول را از برندهای متفرقه خریداری نکنید.

پخش دانه رنگی پودر لباسشویی فله

پخش دانه رنگی پودر لباسشویی فله

شرکت های پخش دانه رنگی پودر لباسشویی فله باید تمهیداتی در جهت عرضه بدون واسطه این محصول همراه با قیمتی مناسب و کیفیت عالی به مشتریان در نظر بگیرند تا بتوانند رضایت مشتریان را جلب کرده و میزان فروش خود را بالا ببرند و به خوبی بتوانند با سایر رقبای خود به رقابت بپردازند.

فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت پودر لباسشویی فله:

 1. کیفیت محصول
 2. حجم بسته بندی پودر لباسشویی
 3. شیوه خرید
 4. قیمت روز
 5. برند عرضه کننده محصول

توزیع پودر دانه رنگی به صورت بدون واسطه همراه با قیمتی مناسب سبب افزایش استقبال مردم جهت خرید این محصول می گردد و باعث درآمدزایی بیشتر مشتریان گردیده و به طور کلی پخش پودر دانه رنگی لباسشویی در اسرع وقت در همه شهرهای ایران وجود دارد.

تماس بگیرید