خط تولید صابون رختشویی سنتی

خط تولید صابون رختشویی سنتی را می توان در جاهای بخصوصی پیدا کرد به ویژه در فروشگاه های زنجیره ای در بازارها و در بیشتر در هایپرمارکت های منطقه سکونت خود افراد . استفاده از صابون رختشویی سنتی بخاطر داشتن عطر و بوی مطبوع بیشترین خواهان را دارد چرا که امروزه علاوه بر تولید انبوه آن به صورت اینترنتی خریداران بخصوصی دارد . این محصول در بسته بندی تکی و چندتایی فروش عمده و یا خواه فروش خرده ای را در بازار داخلی و یا در سایت های اینترنتی دارد . این نوع از صابون مرجع خرید زیادی دارد چرا که در لوازم بهداشتی هم فروش عمده و خرده ای دارد چرا که خواهان بیشتری دارد .

خط تولید صابون رختشویی سنتی

کاربرد های فراوان صابون رختشویی

کاربرد های فراوان صابون رختشویی

کاربرد های صابون رختشویی این است که این صابون ابتدا 

 مرغوب و با کیفیت است . چرا که بخاطر داشتن مواد و ترکیبات شیمیایی و سایر املاح موجود در آن زودتر از حجم ان کم نمی شود بخاطر داشتن جنس مرغوب ان بیشتر افراد در لباس های خود استفاده می کنند چون عطر و بوی مخصوص در لباس ها و رخت ها بعد از خشک شدن دارد . کاربرد صابون رختشویی بیشتر است بخصوص در فصل تابستان که افراد بیشتر لباس عوض می کنند و هم بخاطر عرق کردن بوی نامطبوع در لباس می ماند و همچنین بخاطر عصاره های موجود درآن خاصیت بیشتری برای ازبین بردن میکروب های موجود در رخت ها دارد. این صابون  از عصاره های موجود در گل ها و داروهای گیاهی درست شده و شادابی و لطافت برای استفاده کننده با دست برای پوست ایجاد می کند . صابون رخت شویی در جلدهای طرح دار و بسته بندی با اندازه های بزرگ و به رنگ های مختلف  در اختیار مصرف کننده درست شده و استفاده زیادی دارد. اما به صورت بسته بندی بزرگ باصرفه و بهتر است چون هم از کمبود آن و هم با تورم دولتی در امان خواهید بود.

تولید صابون رختشویی سنتی 30 گرمی

تولید صابون رختشویی سنتی 30 گرمی

تولید صابون رختشویی سنتی ۳۰ گرمی با وزن مناسب قابل استفاده می باشد.

قیمت صابون رختشویی سنتی ارزان است ولی گران نیست چون بخاطر تولید انبوه مصرف زیادی دارد در بازار استفاده بیشتری دارد و بیشتر تولید و مرجع خرید را در همه جا دارد. تولیدکننده این صابون  در تلاش است جنس بهتری در بازار پخش کند یا حتی می تواند در فروشگاه ها بخاطر مرجع خرید بیشتر خانم های خانه دار به آنجا محصول باکیفیت خود را ارائه دهد . چرا که امروزه بیشتر افراد ناتوان و سالمند بخاطر رفت و آمد و خستگی بسیار چون خرید حضوری کمتری دارند به دنبال سفارش کالا به صورت غیر حضوری هستند و بیشتر اجناس خود را به صورت اینترنتی و تخفیف سفارش می دهد و زودتر درب منزل بدون زحمت تحویل می گیرند. تولید کننده صابون بیشترین تولید محصول خود را به تمام نقاط ایران ارائه می دهد .

تماس بگیرید