عرضه مستقیم پودر لباسشویی کیلویی

شرکت تولید کنندهپودر لباسشویی کیلویی باکیفیت با استفاده از بهترین و مواد اولیه به تهیه محصولات خود اقدام می نماید و این نمونه های پودری شوینده را با بسته بندی های با دوام در دسترس افراد خریدار قرار می دهد. کسانی که خواهان محصولات پودری و ۱۵ کیلویی هستند می توانند تولیدات این کارخانه معتبر را با مرغوبیتی ویژه برای خرید در نظر بگیرند. لازم به ذکر است که واحد تولیدی برتر می کوشد که رایحه های مختلف و دل انگیزی از این مواد شوینده لباسشویی را به دست افراد خریدار برساند.

عرضه مستقیم پودر لباسشویی کیلویی

عوامل موثر بر قیمت پودر لباسشویی

عوامل موثر بر قیمت پودر لباسشویی آن دسته از اشخاص خریداری که ابتدا به بررسی مشخصات پودر لباسشویی پرفروش ۱۵ کیلویی و با کیفیت اقدام کی نمایند قطعاً می توانند خریدی مطلوب از این مواد پر طرفدار و شوینده داشته باشند و بعضی از این مشخصه های مربوط به مواد پودری و شوینده را ما در این بخش مورد توجه قرار می دهیم که به شرح زیر می باشند:

 • این محصولات با رنگ های مختلفی تولید می گردند.
 • دانه‌ های پودر با کیفیت لباسشویی کاملاً یکسان هستند.
 • نمونه های پودری مورد نظر به گونه ای تولید می گردند که کاملاً خاصیت نرم کنندگی دارند و لباس‌ هایی که با استفاده از این پودرها شسته می شوند نیز بسیار لطیف می باس ند.
 • البته خاصیت ضدعفونی کنندگی این نوع از مواد بهداشتی و ۱۵ کیلویی نیز به طور کامل مورد توجه بسیاری از افراد خریدار قرار گرفته است و دلیل این امر نیز اثرات ضد قارچی این محصولات می باشد.

هر کسی که بر اساس مشخصه های فوق به خرید نمونه های پودری مورد نیاز خود اقدام می نماید، می تواند تولیدات پودری کارخانه برتر را برای خرید سفارش دهد.

در این قسمت می کوشیم که همه چیز درباره ترکیبات پودر لباسشویی منحصر به فرد و با کیفیت را شرح دهیم تا به این ترتیب افرادی که علاقه مند هستند که اطلاعات خود در این باره را افزایش دهند به راحتی بتوانند به مطالعه این بخش بپردازند و بر آگاهی های خود نیز بیافزایند و این موارد به قرار زیر هستند:

 • یکی از ترکیبات مربوط به این نمونه‌ های پودری که نقش بسیار مهمی در فرمولاسیون این محصولات دارد ماده‌ ای فعال است که اکلیل نامیده می شود و نقش اساسی در تولید این مواد لباسشویی و بهداشتی دارد.
 • ماده دیگری که در تولید این محصولات به کار می رود سولفوریک اسید است که باعث می شود پودر مورد نظر با خاصیت پاک کنندگی بسیار عالی تولید گردد و به بازار روانه شود.
 • ترکیبات دیگری که در خط تولید این پودرها به کار می روند آنزیم هایی هستند که دارای خواص پاک کنندگی و همینطور ضد باکتریایی می باشند.

بررسی انواع پودر لباسشویی کیلویی از نظر کیفیت

در حال حاضر با پیشرفت صنعت، مواد شوینده و بهداشتی انواع مختلفی از شوینده های لباس تولید می شود که دارای رایحه های متفاوتی است که در بازار فروش به راحتی در اختیار عموم قرار می گیرد.

ترکیبات پودر لباسشویی بسیار زیادمی باشد که در زیر به چند نمونه از این ترکیبات آن اشاره می‌کنیم:

 • الکل اتو کسیلات؛ این نوع ترکیب سورفاکتانت غیر یونی می باشد که با مخلوط کردن چربی و آب در پاک شدن لکه های چرب لباس تاثیر فراوانی دارد.
 • اکسید آمین؛ یک نوع سورفکتانت آمنو تریک است که می تواند کاتیونی، آنیونی یا غیر یونی باشد. که در شامپو ها و شوینده ها از آن استفاده می شود و برای از بین رفتن لکه ها مفید است.
 • آلکیل اتوکسی سولفات؛ در واقع پرکاربردترین سورفکتانت های آینونی است که به پارچه یا لباس ها متصل می شود و باز از بین رفتن لکه های لباس می شود.
 • اسید سیتریک این ماده نوعی اسید ملایم بوده که در ساختار مرکبات هم پیدا می‌شود، مانند پرتقال و لیمو و برای از بین بردن بوی ناخوشایند لباس استفاده می‌شود.
 • اسانس ها؛ از عطر های آرام بخش و دلپذیر استفاده می کنند تا لباس ها بعد از شستشو بوی خوبی داشته باشند.
 • پروپلین گلیکول؛ یک نوع ترکیب الی است که به عنوان آنزیم و حلال مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت پودر لباسشویی دستی و ماشینی

تفاوت پودر لباسشویی دستی و ماشینی تولید پودر لباسشویی کیسه ای درجه یک در کشورمان طی سالهای اخیر به قدری زیاد شده است که باعث شده تا دسترسی به این اقلام برای همه خریداران راحت تر از قبل شود. با توجه به استقبال کردن افراد از این نوع از محصولات شرکت های تولید کننده معتبر سعی می کنند تا به صورت انبوه این ملزومات را تولید و در بسته بندی هایی مقاوم به بازار فروش ارائه کنند. بعضی از این تولیدکنندگان با سابقه این نوع از محصول ها را با استفاده از دستگاه هایی مدرن در سریع ترین زمان ممکن تولید می نمایند.

با بالا رفتن آگاهی مردم نسبت به لزوم حفظ بهداشت و تمیزی، استفاده از انواع مواد شوینده در جوامع مختلف افزایش یافته است. انواع مواد شوینده به گروه های مختلفی تقسیم می شوند. برخی برای شستشوی البسه، ملحفه و درمجموع کالاهایی با جنس پارچه ای کاربرد دارند و برخی برای شستشوی بدن و سر انسان مناسب هستند.

گروه دیگری از مواد شوینده و سفیدکننده هم در بازار وجود دارد که برای تمیز کردن سطوح مختلف و ضدعفونی کردن آنها مورد استفاده قرار می گیرند. صحبت امروز ما درباره انواع پودر لباسشویی مرغوب است. پودرهای لباسشویی در دو شکل مناسب برای شستشو با دست و مناسب برای ماشین لباسشویی تولید می شوند.

آشنایی با انواع مختلف پودر لباسشویی

فروش مستقیم پودر لباسشویی شرکت های مطرح و بزرگی در حوزه تولید انواع شوینده و مواد تمیز کننده به تولید پودر لباسشویی مشغول هستند. هر کدام از این شرکت ها ضمن تبعیت از یک فرمولاسیون کلی و عمومی، دارای برخی نکات ویژه و اختصاصی در مراحل تولید هستند که به تولید محصولی خاص با قابلیت های منحصر به فرد منتهی می شود.نحوه عملکرد پودر لباسشویی به این شکل است که آنزیم های فعال در فرمولاسیون پودر، انواع لک را به درستی تشخیص داده و با احاطه آن موجب رقیق شدن و محلول شدن لک در آب می شوند. لک رقیق شده به آسانی در آب پخش شده و کمرنگ و در نهایت محو خواهد شد.

جزئیات فرمولاسیون پودر لباسشویی هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت است و همین موضوع کیفیت یکی را بهتر از دیگر می کند. هرچقدر قدرت لک بری بیشتر بوده و آسیب های وارد شده به تار و پود الیاف در پایین ترین سطح ممکن باشد، پودر لباسشویی باکیفیت و کارسازتر خواهد بود.امروزه برای هر نوع البسه از قبیل سفید و یا رنگی، پودر مخصوص به خود تولید خواهد شد. در پودر مخصوص لباس های سفید از آنزیم های سفیدکننده هم استفاده می شود تا درخشندگی بیشتری به لباس دهد. اما در لباس های رنگی، هدف اصلی پس از تمیزی کامل، حفظ کیفیت رنگ لباس است.

فروش پودر لباسشویی مرغوب به شکل فله از طریق فروشگاه مرکزی مواد شوینده صورت می گیرد. این فروشگاه ها دارای نمایندگی برندهای مطرح و فعال بازار هستند و می توانند پودر لباسشویی را در هر حجمی که مشتری سفارش دهد به او برسانند. کیفیت پودر با توجه به فرمولاسیون و مواد اولیه بکار رفته در آن مشخص خواهد شد.

.

پخش کننده پودر لباسشویی کیلویی

پخش کننده پودر لباسشویی کیلویی همه ما می دانیم که با اختراع ماشین لباسشویی نیاز به پودر مخصوص آن در میان مردم نیز با افزایش قابل توجهی رو به رو شده است. طی سالهای متوالی به سبب زیاد شدن میزان تقاضا برای این دسته از محصول ها برندهای تولید کننده در تلاش هستند تا بهترین نوع از این ملزومات را تولید و عرضه نمایند. پودرهای لباسشویی کیسه ای یکی از مرغوب ترین و بهترین نوع این اجناس است. برای عده ای این سوال پیش آمده که فواید استفاده از این نمونه ها چیست؟ در ادامه به تعدادی از این فواید اشاره خواهیم کرد.

 1. یکی از فایده های استفاده کردن از این اقلام مقرون به صرفه تر بودن آنها است. زیرا به علت داشتن حجم بالا دارای قیمتی مطلوب هستند.
 2. از دیگر فواید این محصولات می توان به تمیز تر شدن البسه اشاره کرد. زیرا این نوع از کالاها دارای آنزیم هایی بسیار قوی می باشند که لکه ها را به خوبی از بین می برند.
 3. پودر لباسشویی یکی از شوینده های بسیار مطرح در میان مردم قرن بیستم به بعد است که به دلیل داشتن مزیت های فراوان مورد استقبال خوبی واقع شده و همین موضوع سبب می شود تا بتوان شاهد انواع متنوعی از این ملزومات باشیم. به همین خاطر برای عده ای از افراد جامعه این سوال پیش آمده که چگونه پودر لباسشویی درجه یک را تشخیص دهیم؟ برای پاسخ دادن به این سوال و آشنا شدن هر چه بیشتر شما بزرگواران با این محصولات مرغوب در ذیل به بعضی از کلیدی ترین مشخصه های این کالا می پردازیم.
  • یکی از کلیدی ترین نکات در رابطه با تشخیص دادن بهترین نوع از این اقلام توجه کردن به ترکیبات شیمیایی این ملزومات است که اکثرا بر روی بسته بندی آنها درج می گردد. آنزیم های به کار رفته در زمان ساخت این نوع از کالاها به هیچ عنوان به کیفیت لباس آسیبی نمی رسانند.
  • نوع بسته بندی این اقلام یکی دیگر از نکاتی است که می توان به کیفیت نهایی این محصول ها پی برد. زیرا هر چه بسته بندی این ملزومات مقاوم تر باشد از آنها می توان برای مدت زمانی طولانی تر استفاده کرد.
  • از دیگر مواردی که می توان به آن اشاره کرد برند تولیدی با اعتبار این اقلام می باشد.

خرید پودر لباسشویی فله

مرکز توزیع پودر لباسشویی درجه یک در بازار ایران به صورت عمده به میزانی افزایش پیدا کرده است که باعث شده تا قیمت نهایی این اقلام با کاهش شدیدی مواجه گردد. این امر سبب می گردد تا قشرهای مختلف جامعه به راحتی بتوانند به بهترین نوع از این نمونه ها دسترسی داشته باشند. در سال جاری به دلیل زیاد شدن میزان پخش پودر لباسشویی عمده میزان تولید انواع این کالاها نیز با افزایش چشمگیری مواجه شده است به گونه ای که سالیانه حجم زیادی از مرغوب ترین نوع این اجناس به بازارهای بین المللی صادر می شود.

امروزه برخی از کمپانی های با اعتبار تولید کننده این وسیله ها برای حفظ کردن جایگاه خود در میان مردم درصدد می باشند تا بهترین و باکیفیت ترین نوع از این محصول ها را به صورت عمده در اختیار مشتری های خود به صورت مستقیم قرار دهند. این مرکز که یکی از با سابقه ترین پخش کننده های این ملزومات در کشور محسوب می شود هر ساله انواع این نمونه ها را با بسته بندی هایی مقاوم با قیمتی مقرون به صرفه تر از رقبا به خریدارهای خود ارائه می نماید.

فواید استفاده از پودر لباسشویی عطری،پودر لباسشویی ادویه مانند دیگر محصولات شوینده به صورت بسته بندی های مختلفی در بازار وجود دارد. این پودر را به دو نوع دستی و ماشینی است که هرچقدر آنزیم های بیشتری در آن موجود باشد با قدرت پاک کنندگی و درخشندگی بیشتری نیز خواهد داشت برای افراد بسیار پیش آمده که بعد از شستن لباس ها بوی بدی به خود می گیرد به همین خاطر استفاده از پودر لباسشویی اجری در بازار مشتریان بیشتری را به خود جلب کرده است.

در بعضی از پودرهای عطری از نرم کننده ها نیز استفاده شده است که علاوه بر این که لباس ها را تمیز و درخشان می کند، باعث نرم شدن آن ها نیز می‌شود و به همین خاطر می‌توانیم به راحتی لباس ها را اتو کنیم. این هم یکی از دلایلی است که باعث دوچندان شدن خریداران این محصول شده است.

مراکز تولید پودر لباسشویی کیلویی

مراکز تولید پودر لباسشویی کیلویی بازار پودر لباسشویی تولید پودر لباسشویی توسط کارخانه شناخته شده و بزرگ به طور عمده صورت می گیرد و خریدارهایی که در پی تهیه این محصول هستند می توانند با توجه به میزان مورد نیاز خود از این مواد پودری، خرید مرغوبی داشته باشند و مشتریان می توانند از سراسر ایران به سفارش این مواد شوینده بپردازند و به طور اینترنتی به خرید پودر لباسشویی سفارشی اقدام نمایند و خریدی کلی و غیر حضوری از این محصولات مرغوب را خاتمه دهند.

سفارش عمده پودر پرطرفدار لباسشویی باکیفیت توسط اشخاص خریدار به گونه ای صورت می گیرد که آنها می توانند با پرداخت هزینه‌ های کاملاً ارزان محصولات مورد نظر خودشان را خریداری کنند و دلیل این امر نیز با صرفه بودن این روش خرید عمده است که برای تهیه این نمونه های پودری استثنایی و ۱۵ کیلویی توسط مردم مورد استفاده قرار می گیرد و افراد خریدار را بر آن می سازد که قیمت‌ های با صرففه ای از این پوردرها را به دست آورند و سپس خریدی منحصر به فرد و مقرون به صرفه از این مواد شوینده عمده را پایان دهند.

کارخانه های صنعتی زیاد در زمینه تولید مواد شوینده فعالیت دارند که انواعمرکز پخش پودر لباسشویی مرغوب و شوینده های بهداشتی را تولید می‌کنند. توزیع کننده های پودر لباسشویی عطری، وبا توزیع و پخش کردن محصولات بهداشتی در سراسر بازار فروش توانسته‌اند با فروشپودر لباسشویی فله عطری در میان دیگر شوینده ها از محبوبیت بالایی برخوردار شوند.

خریداران پودر لباسشویی عطری برای تهیه آن می توانند به مراکز فروش و یا فروشگاه های معتبر مراجعه کرده و محصول خود را تهیه و خریداری کنند. یا اینکه می‌توانند به سایت های معتبر مراجعه کرده و محصول خود را به طور عمده و جزئی با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب سفارش داده تا با بهترین بسته بندی در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرند.

تماس بگیرید