نمایندگی پودر ماشینی زرلی در تبریز

پودر ماشینی زرلی با قابلیت های ویژه انتخابی ایده‌ آل برای شستشوی لباس‌ ها بوده  که رفع لکه ها را تضمین می ‌کند.

پودر دستی یا پودر ماشینی زرلی

پودر دستی و پودر ماشینی زرلی دو نوع متفاوت از پودر ها هستند که برای شستشوی لباس ‌ها استفاده می ‌شوند.

اینکه بگوییم کدام یک بهتر است، بستگی به نیاز شما دارد ولی این دو محصول از لحاظ ترکیبات و عملکردی که دارند، یکسری ویژگی های خاص داشته که در ادامه به آن ها می پردازیم:

پودر دستی:

 1. استفاده دستی: پودر دستی برای شستشوی دستی لباس ‌ها طراحی شده است که شما می ‌توانید این پودر را به صورت مستقیم روی لباس ‌ها بپاشید و به ؤآامی لباس ها را بشویید.
 2. قدرت تمیزکنندگی: پودر های دستی معمولاً قدرت تمیزکنندگی بالاتری نسبت به پودر های ماشینی دارند، زیرا برای حذف لکه ‌ها و کثیفی‌ ها نیاز به اعمال قدرت دستی دارند.
 3. حساسیت پوستی: برخی از پودر های دستی به خصوص برای افرادی که حساسیت پوستی دارند، تولید می‌ شوند، این پودرها معمولاً فرمولاسیونی دارند که خطر ایجاد حساسیت را کاهش داده و به پوست حساس شما آسیب نمی ‌رسانند.
 4. محیط زیست: برخی از پودر های دستی دارای فرمولاسیون زیست محیطی هستند که باعث به حداقل رساندن تأثیرات منفی بر محیط زیست می شوند.

پودر ماشینی زرلی

پودر ماشینی:

 1. استفاده در ماشین لباسشویی: پودر های ماشینی برای شستشوی لباس‌ها در ماشین ‌های لباسشویی استفاده می ‌شوند و
 2. به طور خاص برای استفاده در ماشین لباسشویی طراحی شده ‌اند.
 3. حل شدن در آب: پودر های ماشینی باید قابلیت حل شدن در آب را داشته باشند تا به خوبی در ماشین لباسشویی عمل کنند و به طور موثر با لباس‌ ها تعامل کنند.
 4. قابلیت پاشش و پخش: معمولا این شوینده به طور یکنواخت در آب پخش می شود که این ویژگی مهم باعث بهبود عملکرد شستشو می گردد.
 5. قابلیت حفظ رنگ لباس: برخی از پودرهای ماشینی دارای فرمولاسیونی هستند که به خوبی رنگ لباس ‌ها را حفظ کرده و از پریدگی رنگ و کاهش کیفیت بافت لباس‌ ها جلوگیری می‌
 6. کنند.
 7. پاک کردن لکه‌ و کثیفی‌ ها: پودر های ماشینی به طور کلی برای حذف لکه‌ های مختلف از لباس‌ ها طراحی شده‌اند، آن ها معمولاً قدرت تمیز کنندگی مناسبی دارند و می ‌توانند به خوبی با لکه ‌های مختلف مانند لکه‌ های روغن، خون، خاک و غیره مقابله کنند.

اختلافات بین پودر دستی و پودر ماشینی اصلی در استفاده، قدرت تمیزکنندگی، حساسیت پوستی و ویژگی ‌های زیست محیطی است.

در نهایت، انتخاب بین پودر دستی و پودر ماشینی بستگی به نیاز ها، ترجیحات شخصی و نوع لباس ‌هایی که می‌خواهید شستشو دهید، دارد.

پودر ماشینی زرلی

ویژگی بهترین پودر ماشینی زرلی

پودر ماشینی زرلی یک نوع پودر لباس با کیفیت بوده که برای استفاده در ماشین ‌های لباسشویی طراحی شده است.

این پودر ها با ویژگی های مختلف به منظور بهبود عملکرد شستشوی لباس ‌ها و به دست آوردن نتایج بهتر در حذف لکه‌ها و کثیفی ‌ها، تولید می‌ شوند.

 • پودر ماشینی زرلی باید قدرت تمیزکنندگی بالایی داشته و به خوبی لکه ‌ها و کثیفی ‌های مختلف را از روی لباس‌ ها تمیز می کند.
 • این پودرها معمولاً شامل مواد شیمیایی قوی هستند که به طور موثر لکه ‌ها را حذف می ‌کنند.
 • یکی از مشکلاتی که ممکن است با استفاده از پودرهای ماشینی رخ دهد، از بین رفتن رنگ لباس ‌ها است؛ اما پودر زرلی قدرت حفظ رنگ لباس ‌ها را داشته و دارای فرمولاسیون خاصی بوده که به خوبی از رنگ لباس‌ ها محافظت می ‌کند.
 • پودر ماشینی زرلی بوی مطبوعی به لباس‌ ها بخشیده و بوی نامطبوع را از بین می برد که این بو بسیار ملایم است و ایجاد حساسیت نمی کند.
 • برخی از پودر های ماشینی زرلی دارای ترکیبات آنتی باکتریال هستند که می ‌توانند باکتری‌ و میکروارگانیسم‌ های موجود در لباس ‌ها را کاهش دهند.
 • برخی از افراد ممکن است حساسیت پوستی داشته باشند و نسبت به مواد شیمیایی موجود در پودر های ماشینی حساسیت نشان دهند؛ اما پودر زرلی فاقد هر نوع مواد حساسیت زا می باشد.
 • این شوینده قابلیت حل شدن در آب را داشته تا به خوبی در ماشین لباسشویی عمل کنند.
 • محیط زیست: معمولا پودر های زرلی دارای فرمولاسیون محیط زیستی هستند یعنی فاقد فسفات می باشند.

پودر ماشینی زرلی

خرید آنلاین پودر ماشینی زرلی

خرید آنلاین پودر ماشینی زرلی، فرصتی بسیار مناسب برای همه افراد است که به عنوان یکی از روش های خرید محصولات و خدمات، با مزیت های بسیاری همراه است.

صرفه جویی در زمان و هزینه: با خرید آنلاین شما نیازی به حضور فیزیکی در مکان فروشگاه ندارید و می توانید از خانه، محل کار و حتی در هنگام انتقال با استفاده از دستگاه های هوشمند خود به سادگی و با کمترین هزینه به محصول یا خدمات مورد نیاز دسترسی داشته باشید.

گسترش بازار: برای خرید از فروشگاه های سنتی، شما محدود به بازار منطقه خود هستید، در حالی که با خرید آنلاین، شما می توانید به محصولات بیشتر از سراسر جهان دسترسی پیدا کنید، به همین دلیل ظرفیت بسیار بالایی را برای خریداران فراهم می کند.

امکان مقایسه قیمت و مشخصات: شما می توانید قیمت و مشخصات محصولات را با فروشگاه های مختلف مقایسه کنید و بهترین پیشنهاد را برای خرید انتخاب کنید؛ همچنین، نظرات و بررسی ها در مورد محصولات را نیز می توانید بررسی کرده تا بهترین تصمیم را بگیرید.

پودر ماشینی زرلی

به منظور خرید آنلاین هم، این وبسایت طراحی شده و به شما کاربران گرامی در هر کجای کشور که باشید، این امکان را می دهد تا بدون محدودیت نسبت به خرید محصول اقدام کنید.

ما تمامی اطلاعات لازم راجع به محصول را در اختیارتان قرار می دهیم تا ضمن کسب اطلاعات، از مشاوره تخصصی ما هم بهره مند شوید.

قیمت فروش این محصولات به نسبت کیفیتی که دارند، بسیار مناسب است و به طور تقریبی فروش آن ها بین 21000 تومان الی 28000 تومان متغیر می باشد.

لازم است ذکر کنیم، مبلغ ذکر شده فقط جهت اطلاع رسانی است و به دلیل نوسانات قیمتی امکان ثبت نرخ ثابت برای محصول وجود ندارد.

شما عزیزان برای اینکه خریدی راحت تر داشته باشید، می توانید با شماره هایی که در این صفحه مشاهده می کنید، تماس بگیرید.

ما مفتخریم که در این زمینه، خدمات گسترده ای را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم و همواره در راستای بهتر شدن خدمات حضوری و آنلاین، جهت رفع نیاز مشتریان گرامی و خرسند نگه داشتنشان تلاش می کنیم و امید است که شما هم با خرید خود، ما را یاری نمایید.

تماس بگیرید